שילוב טיול ועבודה בספרד

ספרד היא אחת מיעדי התיירות המועדפים בעולם ומגיעים אליה מיליוני תיירים מדי שנה. בשנים האחרונות לא מעט ישראלים מגלים את הפוטנציאל של שילוב עבודה בספרד יחד עם טיול. לספרד ארכיטקטורה מרהיבה, היסטוריה עשירה, תרבות מפותחת, נופים עוצרי נשימה ואדריכלות מפוארת.

עיר הבירה של ספרד, מדריד, וערים מרכזיות נוספות כמו ברצלונה, מלגה וולנסיה הפכו עם השנים לערים משמעותיות בקרב חברות רבות של עבודה בחו"ל. כיום ניתן למצוא אפשרויות תעסוקה רבות בספרד, הן במכירות והן בתחומים נוספים שלא קשורים לתחום המכירות.

טיול בספרד – אסור לפספס!

ספרד מלאה באטרקציות למטיילים ויש בה אתרי תיירות רבים. המבנים בספרד מאופיינים בארכיטקטורה מגוונת מאוד מתקופות שונות בהיסטוריה. בספרד תמצאו כנסיות מפוארות, טירות, שרידים של מבנים פרה-היסטורים ועוד. במוזיאונים הרבים שפזורים ברחבי המדינה תוכלו לראות את פרי יצירתם של הציירים הספרדים המפורסמים בעולם כמו פיקאסו וסלבדור דאלי. ספרד היא מדינה ססגונית וצבעונית ויש בה המון חגיגות ופסטיבלים רבים. אתרי הסקי בספרד איכותיים וזולים מאוד בהשוואה לשאר מדינות אירופה.

עבודה בספרד יש בשפע!

עבודה בספרד לישראלים קיימת בתחומים רבים. בתחומי המכירות תוכלו כמובן למצוא עבודות בעגלות בקניונים שם נמכרים למשל מוצרי טיפוח שונים וצעצועים, וגם עבודה במכירות של ציורי שמן מדלת לדלת באזורים האמידים במדינה. חברות אשר מעסיקות ישראלים בספרד בד"כ דואגות למתן קורס מזורז בספרדית לעובדיהם, ועם הזמן כבר לומדים את השפה – ספרדית היא שפה פשוטה להבנה. עבודות בספרד בתחומים נוספים תוכלו למצוא גם בטיפול בילדים במלונות ובמסעדות. כדי לעבוד באופן חוקי תצטרכו להנפיק ויזת עבודה לספרד.

אם אתם מעוניינים למצוא עבודה בספרד תוכלו לחפש חברות השמה כבר בארץ ולברר איתם את כל הפרטים על העבודה עצמה, או במידה ואתם נמצאים בספרד תוכלו בקלות לשמוע על עבודות מפה לאוזן.