עבודה במלגה

עבודה בספרד בעיר מלגה היא עבודה באחת הערים התיירותיות, התוססות והפופולאריות ביותר במדינה. מלגה היא עיר נמל מרכזית הנמצאת בדרום ספרד, בחבל אנדלוסיה. עבודה במלגה היא במיקום רווחי, המושך אליו תיירים רבים מרחבי העולם והיא מספקת חוויה אדירה, הנאות רבות וטיול משגע שיכול להמשך גם ביעדים אחרים בספרד.

תחום העבודה הנפוץ ביותר במלגה הוא תחום המכירות וניתן למצוא עבודות רבות המתאימות לצעירים במכירה של ציורי שמן מדלת לדלת ובעיקר במכירת מוצרים (מוצרי קוסמטיקה וטיפוח ומוצרים שונים אחרים) בעגלות הפזורות בקניונים. כאמור, תיירים רבים פוקדים את העיר מלגה והיא גדושה במרכזי קניות ובקניונים גדולים, כל אלה הופכים את תחום המכירות לענף רווחי מאוד ומאפשרים לצבור סכומי כסף גדולים במהלך העבודה.

מלגה היא עיר יפהפייה ומומלץ מאוד במסגרת עבודה במלגה לטייל בה ולהנות ממגוון אתרי התיירות והאטרקציות שהיא מציעה. אתרי תיירות ידועים בעיר הם מוזיאון פיקאסו (מלגה היא עיר הולדתו של הצייר הנודע פבלו פיקאסו), אלקסאבה (מצודה מרשימה מהתקופה המורית), גיברלפארו (גבעה ממנה ניתן לערוך תצפית על העיר ובה נמצאים גם שרידים ארכיאולוגיים שונים, המבצרים המוריים וארמון מוסלמי), כיכר המרינה,  פסל שלמה אבן גבירול, פארק הטיילת, בית העירייה, גשר טטואן והגנים הבוטניים.

לסיכום, במלגה המקסימה יש חיי לילה תוססים, פארקים, מוזיאונים, מסעדות, סמטאות ציוריות ומקומות בילוי רבים. חשוב לדעת שעל מנת לעבוד במלגה באופן חוקי נדרשת אשרת עבודה בספרד. הצעות עבודה שונות תוכלו למצוא באתרים של עבודה בחו"ל, דרך לוחות דרושים בספרד בהם ישנן מודעות של חברות המעסיקות ישראלים שמחפשים עבודה במלגה.